Laurai už komunikaciją: K. Žukauskui, R. Šimašiui ir P. Masiuliui

2020-06-11

„Metų komunikatoriumi 2020“ išrinktas Vilniaus miesto mero patarėjas Karolis Žukauskas už efektyviai koordinuotą Vilniaus miesto savivaldybės veiksmų komunikaciją koronaviruso pandemijos metu.

„Išbandymo viešumu 2020“ apdovanojimas atiteko merui Remigijui Šimašiui. „Verslo nuomonės lyderis 2020“ – Petras Masiulis, „Tele2“ vadovas.

Dėl „Metų komunikatoriaus“ vardo varžėsi įmonių ir organizacijų viduje dirbantys komunikacijos vadovai ar specialistai, kurių veikla nuo 2019 m. gegužės iki 2020 m. gegužės galėtų būti laikoma pavyzdine krizės valdymo, paslaugos pristatymo bei išaiškinimo, pagalbos klientams srityse.

Antrosios specialiosios nominacijos „Išbandymas viešumu 2020“ akiratyje varžėsi viešojo sektoriaus atstovai, kurie dėl naujai gautų viešų pareigų arba išskirtinio įvykio per metus tapo žinomais, patyrė ar suvaldė komunikacijos krizę, išsiskyrė savo iniciatyvomis ir brandžia komunikacija, išplatintame pranešime pažymi renginio „PR Impact Awards“ organizatoriai.

„Išbandymo viešumu 2020“ apdovanojimas atiteko Vilniaus merui Remigijui Šimašiui, kuriam per pirmuosius antrosios kadencijos metus teko atlaikyti nacionalinio stadiono krizę, o didžiausiu iššūkiu tapo koronaviruso pandemija.

„Kiekviena krizė – ne tik sunkumai ir apribojimai, bet ir galimybės. Tam, kad galimybės virstų nauda miestiečiams, reikia kalbėtis su jais nuolat, sakyti tiesą, komunikuoti aiškiai ir suteikti laisvę veikti. Džiugu, kad Vilniui tai pavyko – iš pandemijos krizės išeisime stipresni“, – žinią apie apdovanojimą komentavo Remigijus Šimašius.

Specialiojoje apdovanojimų kategorijoje „Verslo nuomonės lyderis 2020“ buvo vertinami viešojoje erdvėje bei žiniasklaidoje per pastaruosius vienerius metus dažnai matyti verslo nuomonės lyderiai, kurių nuomonė vertinama kaip svari, argumentuota, autoritetinga.

Daugiausiai komunikacijos profesionalų balsų tarp verslo sektoriaus nominantų sulaukė Petras Masiulis, kuris ir išrinktas laimėtoju. „Šis įvertinimas patvirtina, kad nuosekli komunikacija ir atviras bendravimas su klientais duoda rezultatą tiek versle, tiek viešumoje„ – sako Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius Baltijos šalims ir Vokietijai.

Trijų specialių nominacijų rinkimuose dalyvavo daugiau kaip 550 komunikacijos gildijos atstovų – Lietuvos komunikacijos asociacijos (LTKA) ir Ryšių su visuomene agentūrų asociacijos (RSVA) narių. Kandidatus nominacijoms siūlė šių dviejų organizacijų nariai, galutinius sąrašus sudarė organizatoriai.

Visų trijų specialiųjų nominacijų nugalėtojai bus apdovanoti birželio 12 d. Vilniuje organizuojamo renginio „PR Impact Awards 2020“ metu.

PR Impact Awards