Paskelbti konkurso „PR Impact Awards 2023“ finalininkai: sužinokite geriausius komunikacijos projektus

2023-05-31

Paskelbti konkurso „PR Impact Awards 2023“ finalininkai: sužinokite geriausius komunikacijos projektus

Šiemet „PR Impact Awards 2023“ sulaukė rekordinio paraiškų skaičiaus – iš 164 besivaržiusių komunikacijos projektų ir kampanijų, tarptautinė komisija atrinko geriausius kiekvienoje konkurso kategorijoje. Visi į finalą patekę projektai bus pristatyti konferncijoje, kuris vyks birželio 9 d. Vilniuje. 

Renginyje taip pat paaiškės beveik dvidešimties konkurso kategorijų nugalėtojai, daugiausiai apdovanojimų konkurse gavusi agentūra pelnys „Metų agentūros“ titulą, o už geriausią projekto pristatymą bus skirtas „Publikos balso“ apdovanojimas. Baigiamajame „PR Impact Awards 2023“ renginyje paaiškės ir specialiųjų nominacijų – „Verslo nuomonės lyderis/ė“ bei „Išbandymas viešumu“ – laureatai, taip pat bus paskelbtas „Metų komunikatorius/ė 2023“. 

Renginyje – ypatingas svečias iš Ukrainos

Bilietus į konferenciją „Atsparumo formulė: komunikacijos galia“, geriausių projektų pristatymus bei apdovanojimus vis dar galite įsigyti čia. Šiemet „PR Impact Awards 2023“  pranešimą apie komunikaciją ir atsparumą skaitys ypatingas svečias – psichologas, politikos ir karo apžvalgininkas, dažnai vadinamas „karo psichoterapeutu“, buvęs Ukrainos žvalgybos karininkas Oleksijus Arestovyčius. 

Renginio programoje – „Circle K Baltic“ viceprezidento Skirmanto Mačiuko pranešimas apie komunikacijos galią kuriant darbuotojų emocinę gerovę, o „Biržų duonos“ vadovas Andrius Kurganovas aptars vadovo lyderystės ir komunikacijos svarbą didinant įmonės atsparumą. Mykolo Romerio universiteto tyrėja dr. Ilona Bartuševičienė pristatys teorinį komunikacijos vaidmens, kuriant organizacijos atsparumą, modelį, o „Ignitis grupės“ komunikacijos vadovė Ieva Vozbutaitė-Beliauskė, „BITĖ Lietuva“ korporatyvinės komunikacijos vadovas Jaunius Špakauskas bei Inovacijų agentūros rinkodaros ir komunikacijos skyriaus vadovė Jolita Mažeikienė pasidalins geraisiais pavyzdžiais. Konferencijos dalyvių taip pat laukia pokalbis su trimis „Metų komunikatoriaus“ finalininkais ir, žinoma, į finalą patekusių geriausių komunikacijos projektų pristatymai. 

Projektai verti tarptautinės arenos

„PR Impact Awards 2023“ tarptautinės vertinimo komisijos pirmininkė, Europos komunikacijos direktorių asociacijos ambasadorė Lietuvai Lina Jakučionienė teigia, kad šiemet konkursui pateikti projektai išskirtinai pasižymėjo unikaliomis idėjomis, jų išpildymu, pasirinktomis priemonėmis ir kanalais. 

„Džiugu, kad Lietuvos verslo įmonės, valstybinės institucijos bei organizacijos žengia koja kojon su nūdienos aktualijomis, komunikacijos pagalba įgyvendindami svarias socialinės atsakomybės ir tvarumo iniciatyvas bei paramos Ukrainai akcijas. Linkiu paraiškų teikėjams nesustoti vietoje ir pristatyti savo įgyvendintus darbus plačiau, teikiant juos tarptautiniams konkursams. Daugelis jų tikrai verti tarptautinės arenos“, – sako L. Jakučionienė.

Vienas iš konkurso organizatorių, Lietuvos komunikacijos asociacijos (LTKA) Tarybos pirmininkas Donatas Kuras atskleidžia, jog šiemet statulėlių bus įteikta daugiau nei planuota. „Nors konkurse ir nebuvo atskiros paramos Ukrainai projektų kategorijos, tik viena – socialinių kampanijų bei rėmimo projektų, – manome, kad būtina atkreipti dėmesį į paramos projektus inicijavusius kolegas. Tad nusprendėme, jog rėmimo projektai bei socialinės akcijos bus įvertinti bei apdovanoti atskirai“, – pasakoja D. Kuras.

Konkurso komisijos pirmininkė L. Jakučionienė pažymi, jog visgi tenka apgailestauti, kad nors ir idėjomis stiprūs, kai kurie projektai stokoja komunikacijos poveikio ir sukurtos vertės analizės, kampanijos tikslo ir pasiektų rezultatų koreliacijos. „Tai – sritis, kuri kelia iššūkių ne tik mūsų šalies, bet ir viso pasaulio komunikacijos laukui“, – sako ekspertė.

Finale varžysis kelios dešimtys projektų

Konkurso komisiją šiemet sudaro net 21 narys, iš kurių 10 – Lietuvos komunikacijos profesionalai: nepriklausomi konsultantai Mindaugas Ardišauskas ir Ernesta Dapkienė, Marius Gurskas, LR Vyriausybės kanceliarijos Komunikacijos departamento vadovas, Lina Jakučionienė, Vilniaus universiteto lektorė ir Europos komunikacijos direktorių asociacijos ambasadorė Lietuvai (komisijos pirmininkė), Nina Klebanskaja, Vytauto Didžiojo universiteto Marketingo katedros docentė, Giedrius Juozapavičius, Lietuvos marketingo asociacijos Valdybos narys, marketingo konsultantas, Vilūnė Kairienė, žiniasklaidos analizės bendrovės „Mediaskopas“ analizės ir duomenų sprendimų vadovė, Raminta Stanaitytė-Česnulienė, strategijos ir komunikacijos konsultantė, „Insynergy4“ strateginio valdymo partnerė, Renata Matkevičienė, Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto dekanė, Ignas Zokas, „Spinter tyrimai“ įkūrėjas ir vadovas.

Taip pat komunikacijos profesionalai iš užsienio: Linda Hakīma, „Intrum“ personalo, prekės ženklo ir komunikacijos direktorė Baltijos šalyse, Aive Hiepuu, „PR Concept“ generalinė direktorė, Andrew Hillier, EACD valdybos narys, „Ballinger Equine“ vykdantysis direktorius, Susan Kelly, EACD valdybos narė, „Syngenta Crop Protection“ pasaulinės komunikacijos vadovė, Dennis Larsen, „ReputationInc“ vadovaujantis partneris, Gunta Line, „Sadales Tīkls“ korporatyvinės komunikacijos direktorė, Alex Malouf, „Ceer“ korporatyvinės komunikacijos ir viešųjų ryšių vykdomasis direktorius, Viktoria Mykhno, EACD valdybos narė, Rinkų skyriaus vadovė bei KPMG direktorė Ukrainoje, Daniel Silberhorn, Pasaulinės tvarumo konsultacijų bendrovės „SLR Consulting Ltd.“ vyresnysis patarėjas ESG ir tvarumo transformacijos klausimais, Nuno da Silva Jorge, ryšių su visuomene agentūros „Aurora“ vykdantysis partneris, komunikacijos ir žiniasklaidos studijų mokyklos profesorius, Elena Zambolin, EACD valdybos narė, „Message“ vykdančioji partnerė.

Kaip ankstesniais metais, objektyviau išmatuoti bei įvertinti įgyvendintų komunikacijos kampanijų sklaidą žiniasklaidoje tradiciškai padėjo konkurso partneris – žiniasklaidos analizės bendrovė „Mediaskopas“.

Į finalą patekusių projektų pristatymas ir apdovanojimai, taip pat konferencija vyks birželio 9 d. Detali renginio programa jau paskelbta, ją rasti galite čia, o bilietus į renginį vis dar galite įsigyti čia

Konferenciją ir geriausių komunikacijos projektų apdovanojimus „PR Impact Awards“ jubiliejinį 10-tą kartą organizuoja Lietuvos komunikacijos asociacija (LTKA) kartu su Komunikacijos industrijos asociacija (KIA). Daugiau informacijos www.primpactawards.com 

Konkurso „PR Impact Awards 2023“ finalininkai pateikiami lentelėje (19 kategorijų, abėcėlės tvarka):

Projektas Teikėjas / autorius Partneriai / agentūra

B2B komunikacija

JUNG: partnerystė, kuri suJUNGia

JUNG Vilnius BERTA&Agency 

Smulkaus verslo akademija

Swedbank Inspired UM 

Vilnius TechFusion

Go Vilnius Sons & Daughters, Integrity PR

Darbdavio komunikacija

ČIA GALIMA 

Eurovaistinė Ogilvy Vilnius 

Stok į policiją 

Lietuvos policija Fabula Rud Pedersen Group

#VienintelisToks

Lietuvos oro uostai Milk Agency 

Inovacija komunikacijoje

“Call Russia” 

Stiprūs kartu Not Perfect Vilnius, 15min Group, Red Flag, Go Vilnius, Headline, Inspired UM

MOKONOMIKA 2023

Swedbank Bosanova, Correctus

Stok į policiją

Lietuvos policija Fabula Rud Pedersen Group

Integruotoji rinkodaros komunikacija

Laikas su vaiku pasikalbėti apie pinigus

Swedbank Inspired UM, New!, Forsman & Bodenfors 

Mes investavimą paverčiame paprastu

Swedbank Bosanova 

Nenykstančios rūšys 

Užstato sistemos administratorius Fabula Rud Pedersen Group

Integruotoji korporatyvinė komunikacija

Atverk pasaulį klausimais

Vilniaus universitetas  

O jei be pykčio?

Circle K Lietuva Idea prima 

Vilnius: 700 metų jaunas

Go Vilnius Integrity PR 

Lyderystės komunikacija

Dilema – ne problema. Finansinių klausimų naršyklė jauniems suaugėliams

Swedbank Bosanova, Baltos lankos 

„Elektrum Lietuva“ įvaizdžio stiprinimas per vadovo lyderystę energetikos sektoriuje

Elektrum Lietuva Idea prima 

Šeima yra šeima

Bitė Lietuva co:agency

Nuomonės formuotojų ir virusinė komunikacija

“Call Russia”

Stiprūs kartu Not Perfect Vilnius, 15min Group, Red Flag, Go Vilnius, Headline, Inspired UM

Stok į policiją

Lietuvos policija Fabula Rud Pedersen Group

#VienintelisToks: Velykinis margutis iš draudžiamų gabenti oro uoste daiktų

Lietuvos oro uostai Fabula Rud Pedersen Group

NVO komunikacijos kampanija

Antrosios pagalbos rinkinys

Lietuvos Raudonasis Kryžius TRUTH.

“Call Russia”

Stiprūs kartu Not Perfect Vilnius, 15min Group, Red Flag, Go Vilnius, Headline, „Inspired UM“

RADAROM!

LRT Blue Yellow, Stiprūs kartu, Laisvės TV, 1K fondas

Socialinė kampanija

Esame komanda. Turime planą

LR Vidaus reikalų ministerija Fabula Rud Pedersen Group

Lygink rūbus, ne žmones

LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija Fabula Rud Pedersen Group

Pastebėk smurtą

IKEA Lietuva Bosanova

Politinė komunikacija

Konferencija „Laimėti savivaldos rinkimuose: praktika, mokslas ir realybė“

PR Service  

Lietuvos vizionierius

Europos Parlamento narys Juozas Olekas PR Service

Renginys ir jo komunikacija

700-asis Vilniaus jubiliejus

Go Vilnius Integrity PR

Ilgiausias McDrive™

Premier Restaurants (McDonald‘s®)  Fabula Rud Pedersen Group

Misija: Žaliasis kursas

Europos Parlamento informacijos biuras Lietuvoje Fabula Rud Pedersen Group

Rėmimo kampanija

BITĖS parama Ukrainos žmonėms

Bitė Lietuva co:agency

RADAROM!

LRT Blue Yellow, Stiprūs kartu, Laisvės TV, 1K fondas

Vienybės jėga

Lietuvos LIONS Apygarda 131 ir ROTARY INTERNATIONAL Apygarda 1462  PR Service, Aktin

Komunikacija skaitmeninėje erdvėje

“Call Russia”

Stiprūs kartu Not Perfect Vilnius, 15min Group, Red Flag, Go Vilnius, Headline, „Inspired UM“

Kaip „Venipak“ kurjeris Gedimino laišką į Vilnių gabeno

Venipak BERTA&Agency 

Stok į policiją

Lietuvos policija Fabula Rud Pedersen Group

Tvarumo komunikacija

Mažinkime Kalėdas 

Maisto bankas All Caps

Nenykstančios rūšys

Užstato sistemos administratorius Fabula Rud Pedersen Group

Šeima yra šeima 

Bitė Lietuva co:agency

Tvarumo ataskaitos komunikacijos kampanija

Lidl Lietuva co:agency, Bosanova, Sons & Daughters, SMART

Tarptautinė komunikacija

200 populiariausių slaptažodžių 2023-aisias (200 Most common passwords 2023)

NordPass (Nord Security)  

“Call Russia” 

Stiprūs kartu Not Perfect Vilnius, 15min Group, Red Flag, Go Vilnius, Headline, Inspired UM

putinas už Vilniaus kalėjimo grotų (putin behind bars in Vilnius Prison)

Go Vilnius Integrity PR

Valstybės / savivaldybės valdomų įmonių komunikacija

Jauskis kaip žuvis vandenyje

Vilniaus vandenys Idea prima

Vanduo – gyvenimas. Dalinkis!

Vilniaus vandenys Idea prima

#VienintelisToks: Velykinis margutis iš draudžiamų gabenti oro uoste daiktų

Lietuvos oro uostai Fabula Rud Pedersen Group

Vidinė komunikacija

Aš kliento batuose

Lietuvos transporto saugos administracija  

Mūsų savanorystės kelionė: nuo idėjos iki organizacinės kultūros pokyčių (SBA Savanorystės Banga)

SBA Group  

O jei be pykčio?

Circle K Lietuva Idea prima 

Viešojo sektoriaus komunikacijos kampanija

700-asis Vilniaus jubiliejus

Go Vilnius Integrity PR

Aš toks kaip tu. Ne iš kitos planetos

Centrinė projektų valdymo agentūra Idea prima

Esame komanda. Turime planą

LR Vidaus reikalų ministerija Fabula Rud Pedersen Group

Stok į policiją

Lietuvos policija Fabula Rud Pedersen Group

Verslo komunikacijos kampanija

5G rekordas 

Bitė Lietuva co:agency

„Ignitis ON“ – elektromobilumo kryptimi

Ignitis Integrity PR 

Stabdome statybą

Lietuvos statybininkų asociacija Proto vėtra

 

PR Impact Awards