Pirmajame „Pokalbiai su 2020 m. PR Impact Awards nugalėtojais“ apie SBA grupės ir „Kino pavasaris“ laimėjimus

2021-04-15

Pirmajame „Pokalbiai su 2020 m. PR Impact Awards nugalėtojais“ apie SBA grupės ir „Kino pavasaris“ laimėjimus

Šiandien Delfi.lt pradeda transliuoti „Pokalbių su 2020 m. PR Impact Awards nugalėtojais“ ciklą. Pirmojo renginio svečiai – ilgametė buvusi „Kino pavasario“ komunikacijos vadovė Dovilė Raustytė-Mateikė ir SBA grupės Komunikacijos departamento direktorius Giedrius Simonavičius. 

2020 metais geriausių komunikacijos projektų konkurse „PR Impact Awards“ net 5 apdovanojimus pelnė Vilniaus tarptautinio kino festivalio „Kino pavasaris“ komunikacijos komanda. Apie pandemijos įtaką kūrybiškumui, prisitaikymą prie netikėtų pokyčių, tempą, prioritetus ir kompromisus kuriant strategijas, motyvavimą ir savimotyvaciją renginyje buvo kalbama su 7-erius metus šio kino festivalio komunikacijai vadovavusia Dovile Raustyte-Mateike.

„Kino pavasario“ komunikacijos komanda pernai pelnė net 5 „PR Impact Awards“ apdovanojimus šiose kategorijose:

#festivalisnamuose – Nuomonės formuotojų ir virusinė komunikacija – pirma vieta;

Patyriminių kino seansų ciklas AEROKINAS – Geriausias Renginio PR – pirma vieta;

„Filmų patarėjas“ ir „Bilietų draudimas” – Geriausia Paramos projektų komunikacija – pirma vieta;

“Pagauk bilietą” – Inovacija komunikacijoje – antra vieta;

“1000 festivalių rinkinių” – Geriausia Paramos projektų komunikacija – trečia vieta.

Antrasis šio renginio svečias – SBA grupės komunikacijos direktorius Giedrius Simonavičius. SBA komunikacijos komanda pernai renginyje išsiskyrė žaismingu savo socialinės atsakomybės projekto „Susibičiuliaukime!“ pristatymu – prie bičių avilio ant Kauno verslo centro stogo. SBA projektas komisijos įvertintas kaip geriausia Socialinės atsakomybės kampanija Lietuvoje.

Su kūrybiškumu garsėjančiu vienos didžiausių šalyje verslo grupės komunikacijos strategu kalbėjome apie socialinę atsakomybę ir socialines temas komunikacijoje: kaip didžiosios verslo grupės, turinčios įvairių sričių verslų, pasirenka socialinės atsakomybės kryptis, kaip kuria ryšį su bendruomenėmis, kaip gimsta idėjos, kaip jos tampa verslui ir bendruomenei vertę kuriančia komunikacija.

Renginį moderavo „PR Impact Awards 2021“ organizatorių komandos narys, Lietuvos komunikacijos asociacijos Tarybos narys Donatas Kuras.

Pirmojo renginio įrašą žiūrėkite: https://www.youtube.com/watch?v=bFbHrAfxjzU

Diskusijos su geriausių komunikacijos projektų konkurso praėjusių metų nugalėtojais vyks kiekvieno trečiadienio vakarais nuo balandžio 14 iki gegužės 5 dienos.

PR Impact Awards