„PR Impact Awards 2020“ skirs specialius apdovanojimus už komunikaciją pandemijos metu

2020-04-02

Birželio 12 dieną finišuosiančio geriausių komunikacijos projektų konkurso „PR Impact Awards 2020“ rengėjai įsteigė specialius apdovanojimus projektams ir iniciatyvoms, kuriais koronaviruso pandemijos metu imtasi spręsti visuomenei ir organizacijoms kilusius iššūkius: nuo informavimo apie grėsmes iki darbuotojų ir visuomenės mobilizavimo.

„Pandemijos sukelta krizė akivaizdžiai parodė, kokia svarbi yra efektyvi, kokybiška komunikacija, kokie jautrūs esame kiekvienai mus pasiekiančiai žinutei ir kaip paprasta pabloginti ir taip sudėtingą situaciją, jei tai ignoruojame. Tad stebėdami komunikacijos bei kitose srityje dirbančių profesionalų, pilietiškų ir aktyvių žmonių iniciatyvas, skirtas spręsti pandemijos sukeltas problemas, nusprendėme prisidėti prie jų palaikymo bei deramo geriausiųjų pagerbimo „PR Impact Awards 2020“ metu”, – idėją pristato Lietuvos komunikacijos asociacijos Tarybos pirmininkė dr. Elena Martinonienė.

Specialūs apdovanojimai „Koronaviruso iššūkis“ bus skirti už geriausius projektus bei iniciatyvas 5 kategorijose: viešojo sektoriaus išorinė komunikacija, privataus sektoriaus išorinė komunikacija, geriausias vidinės komunikacijos projektas, geriausia socialinė iniciatyva. Penktasis apdovanojimas bus skirtas asmeniui, kurio komunikacija bus įvertinta kaip davusi didžiausią naudą visuomenei šios krizės metu. Šį asmenį, kaip ir geriausią socialinę iniciatyvą, rinks ne tik Lietuvos ekspertų vertinimo komisija, bet ir visuomenė, balsuodama žinių portale Delfi.

Solidarizuodamiesi su visomis visuomenę telkiančiomis iniciatyvomis, „PR Impact Awards 2020“ organizatoriai kviečia paraiškas specialiems apdovanojimams teikti nemokamas.

„Dabar visų dėmesys – kaip išgyventi šį krizės laikotarpį. Tai šiek tiek keičia ir visą konferencijos bei geriausių projektų renginio turinį: papildomai kviesime pristatyti savo „dar karštas“ iniciatyvas tuos, kurie greitai, aktyviai, visuomeniškai ir kokybiškai veikė koronaviruso sukeltos krizės metu: kaip gimė jų idėjos, kaip jos buvo įgyvendintos, kokį turėjo poveikį organizacijoms ir gyventojams“,- sako vienas iš „PR Impact Awards 2020“ organizatorių, Ryšių su visuomene agentūrų asociacijos Tarybos narys Paulius Tamulionis.

Nuo balandžio 27 d. iki gegužės 25 dienos paraiškas specialiajai „Koronaviruso iššūkis“ projektų apdovanojimų serijai galės teikti visi, kurie nuo sausio 1 d. iki gegužės 25 dienos įgyvendino projektus bei iniciatyvas, skirtas informuoti tikslines auditorijos koronaviruso tema, skatinti atsakingą elgesį ir mažinti koronaviruso pandemijos padarinius.

Specialiųjų apdovanojimų konkurso taisyklės skelbiamos renginio „PR Impact Awards 2020“ interneto svetainėje.

Specialiosioms kategorijoms pateiktos paraiškos bus vertinamos atskirai nuo pagrindinių konkurso „PR Impact Awards 2020“ kategorijų paraiškų, kadangi iš esmės skiriasi „karštų“, krizės padiktuotų bei ilgalaikių, sistemingų, suplanuotų ir iki krizės įgyvendintų komunikacijos kampanijų kilmė bei pobūdis.
Kaip jau buvo skelbta, be šių specialiųjų apdovanojimų, konkursui „PR Impact Awards 2020“ pateiktos paraiškos tradiciškai bus vertinamos dar 14-oje kategorijų: Korporatyvinė komunikacija, Integruota komunikacija, NVO komunikacija, Vidinė komunikacija, Skaitmeninė komunikacija, Geriausias socialinės atsakomybės projektas; Renginys; Inovacija komunikacijoje; Nuomonės formuotojų ir virusinė komunikacija; Viešojo sektoriaus komunikacija; Darbdavio komunikacija; Paramos projektų komunikacija ir Publikos balsas. Daugiausiai apdovanojimų gavusi agentūra pelnys Metų agentūros titulą.

Pernai tarptautinė ekspertų komisija vertino rekordiškai daug – net 83 pateiktas paraiškas. Šiemet ankstyvasis paraiškų teikimas vyksta iki balandžio 15 dienos, vėlyvasis – iki gegužės 6 dienos.

„PR Impact Awards“ yra jungtinis komunikacijos specialistus vienijančios Lietuvos komunikacijos asociacijos (LTKA) bei Ryšių su visuomene agentūrų asociacijos (RSVA) projektas. Planuojama, kad trijų dalių – konferencijos, geriausių komunikacijos projektų bei apdovanojimų – renginys vyks birželio 12 dieną Vilniaus Antakalnio Tech Parke.

Daugiau informacijos: Vilma Venckutonytė, info@rsva.lt arba 8-682-55507.

Konkurso taisyklės: Konkurso-taisyklės-2020_korona-final-20200401-em

Paraiškos forma: Paraiška-2020-PR-Impact-Awards-Corona-04.01

PR Impact Awards