Projektų vertinimo komisija

Komisijos nariai

Dr. Lina Jakučionienė

Dr. Lina Jakučionienė

Komisijos pirmininkė, Vilniaus universiteto lektorė

Lina Jakučionienė turi daugiau kaip 20 metų profesinę patirtį komunikacijos srityje tiek verslo, tiek valstybiniame sektoriuose. Ji dirbo ERGO Korporatyvinės komunikacijos direktore Baltijos šalyse, Sveikatos apsaugos ministerijos Ryšių su visuomene skyriaus vadovė. 2017-2018 m. ėjo Lietuvos komunikacijos asociacijos Tarybos pirmininkės pareigas. Lina yra ilgametė pasaulio, Europos ir Lietuvos komunikacijos, marketingo, verslo ir inovacijų, verslo vadovų konkursų Vertinimo komisijos narė. Atstovauja Lietuvai kaip žiuri narė pasauliniuose „Globee Awards“ (JAV, Kalifornija) konkursuose „Golden Bridge Awards“ ir „CEO World Awards“, geriausių pasaulio reklamų „New York Festivals Advertising Awards“ (JAV, Niujorkas), „Digital Communication Awards“ (Vokietija, Berlynas) ir kt.

Giedrė Bielskytė

Giedrė Bielskytė

Komunikacijos konsultantė

Giedrė yra nepriklausoma komunikacijos konsultantė, turinti daugiau nei 20 metų patirtį komunikacijos, įvaizdžio ir reputacijos kūrimo srityje. Anksčiau Giedrė vadovavo banko „Luminor“ ir prekybos tinklo „Rimi“ komunikacijai, prieš tai ilgą laiką dirbo komunikacijos agentūroje. Šiuo metu Giedrė taip pat „Žinių radijuje“ veda laidą „Krizės ištinka penktadieniais“.

Vaida Budrienė

Vaida Budrienė

Rinkodaros ir komunikacijos vadovė, „Delfi“

Vaida turi daugiau nei 20 m. patirtį korporatyvinių reikalų, korporatyvinės komunikacijos, rinkodaros srityse. Ji dirbo mažmeninės prekybos, pakuočių ir (arba) krovinių pristatymo bei plataus vartojimo prekių pramonės srityse. 2023 metais „PR Impact Awards“ apdovanojimuose buvo išrinkta „Metų komunikatore“.

Aive Hiepuu

Aive Hiepuu

Partnerė ir vykdančioji direktorė, rinkodaros ir ryšių su visuomene konsultacinė įmonė „PR Concept“

Aive yra sukaupusi solidžią darbo patirtį: dešimt metų ji ėjo Estijos ryšių su visuomene asociacijos prezidentės pareigas ir per du dešimtmečius ji vadovavo daugiau kaip 200 projektų ir pelnė apdovanojimų darbą ryšių su visuomene srityje. Aive patrtis sietina su darbu Baltijos, Skandinavijos ir ES patarėjų grupėse, skiriančiose daugiausia dėmesio žinomumo apie pensijų reformą didinimui Armėnijos Respublikoje.

Linda Hakīma

Linda Hakīma

Patyrusi strateginės komunikacijos ir žmogiškųjų išteklių direktorė, kreditų valdymo bendrovė „Intrum“.

Linda yra įgijusį 25 metų patirtį komunikacijos srityje. Septynerius metus ji dirbo žurnaliste (įskaitant „Bonnier“ grupės verslo laikraštį Latvijoje „Dienas bizness“). Ji 15 metų tobulino savo profesinius įgūdžius eidama įvairias vadovaujančias pareigas ryšių su visuomene, viešųjų ryšių, korporatyvinių ryšių ir rinkodaros ekspertės pozicijas įvairiose pramonės šakose (didžiausios Latvijos ryšių su visuomene agentūros „Komunikaācijas aģentūra“ klientų aptarnavimo direktorė, didžiausios Latvijos telekomunikacijų bendrovės viešųjų ryšių departamento vadovė, valstybinės bendrovės „Latvijos geležinkeliai“ viešųjų ir korporatyvinių ryšių departamento vadovė). Nuo 2019 m. dirba didžiausioje Europoje kreditų valdymo bendrovėje „Intrum“.

Andrew Hillier

Andrew Hillier

EACD valdybos narys, vykdantysis direktorius „Ballinger Equine“, direktorius „Ah!“

Andrew taip pat yra bendrovės „Ballinger Equine“ generalinis direktorius ir strateginės komunikacijos konsultacijų bendrovės „Ah!“ direktorius. Jis ėjo komunikacijos direktoriaus ir vyriausiojo komunikacijos pareigūno pareigas Jungtinės Karalystės Pietryčių Anglijos plėtros agentūroje (SEEDA) ir kitose Jungtinės Karalystės regionų ir miestų valdžios organizacijose. A. Hillier dirbo kaip komunikacijos specialistas iškastinio kuro ir branduolinės energetikos sektoriuose, vėliau – Jungtinės Karalystės teismo medicinos tarnybos ir Londono metropoliteno policijos komunikacijos patarėju. Jis yra įgijęs strateginės komunikacijos valdymo krizių metu ir reputacijos valdymo kritinėse situacijose patirties. Andrew yra Žurnalistų instituto (angl. k. Chartered Institute of Journalists) ir Ryšių su visuomene instituto (ang. K. Chartered Institute of Public Relations) narys, buvęs CIPR Nacionalinės tarybos narys ir Didžiojo Londono pirmininkas.

Angela Howarth

Angela Howarth

Rinkodaros komunikacijos direktorė, „Energy Saving Trust“

Angela turi daug patirties, sukauptos dirbdama vadovaujančiose pareigose Pasaulinėje žaliųjų pastatų taryboje (angl. k. World Green Building Council), Jungtinės Karalystės vyriausybės „Catapult“ ir ES finansuojamoje viešojo ir privačiojo sektorių partnerystėje „EIT Climate-KIC“, kurios tikslas - visame pasaulyje pereiti prie nulinio anglies dioksido kiekio technologijų ekonomikos. Šiuo metu ji yra „Energy Saving Trust“ rinkodaros ir komunikacijos direktorė, atsakinga už prekės ženklo valdymą, reputacijos valdymą, skaitmenines technologijas, ryšių su visuomene kampanijas ir ryšius su suinteresuotosiomis šalimis. „Energy Saving Trust“ yra fondas, skatinantis energijos vartojimo efektyvumą, mažai anglies dioksido į aplinką išskiriantį transportą ir tvarų energijos vartojimą.

Giedrius Juozapavičius

Giedrius Juozapavičius

SMP, Marketingo strategas, konsultantas, radijo ir TV laidų kūrėjas

Giedrius yra sertifikuotas marketingo profesionalas (SMP), marketingo strategas, konsultantas, švietėjiškų laidų apie marketingą autorius ir kūrėjas, LiMA narys. Jis yra sukaupęs didesnę nei dvidešimt metų darbo marketingo ir komunikacijos srityse patirtį, vadovaudamas didžiausios mažmeninės prekybos įmonės bei Prekybos ir pramogų sostinės marketingui, vystydamas jos prekių ženklus, formuodamas įvaizdį ir vykdydamas komunikaciją bei plėtodamas įmonių grupės korporatyvinius ryšius. Pastaruoju metu jis konsultuoja įmones strateginio marketingo ir komunikacijos klausimais. Aktyviai populiarina marketingą visuomenėje per Žinių Radijo laidą #rinkodarosguru, bei Delfi laidą internete „Marketingas 360“.

Vilūnė Kairienė

Vilūnė Kairienė

Analizės ir duomenų sprendimų vadovė, žiniasklaidos analizės bendrovė „Mediaskopas“

Vilūnė jau 16 savo karjeros metų pašventė komunikacijos įtakos tyrimams. Jos kelionė prasidėjo 2008 m., kuomet ji ėmė kurti ir plėtoti skaitmeninius žiniasklaidos stebėsenos įrankius ir kokybinės bei kiekybinės komunikacijos analizės metodus. Šiuo metu Vilūnė yra viena pagrindinių komunikacijos analizės ekspertų Lietuvoje, pasaulinės žiniasklaidos tyrimų organizacijos FIBEP narė.

Inga Latkovska

Inga Latkovska

„LEAD.Corporate Communication“ konsultantė strateginiais klausimais, Latvijos universiteto lektorė

Inga komunikacijos srityje dirba beveik 30 metų. Per šį laiką ji dirbo strateginėje komunikacijos agentūros „LEAD. Korporatyvinė komunikacija“, kuri rengia komunikacijos iššūkių sprendimus tarptautiniams klientams, pavyzdžiui, „Lidl“, „Sony“, „Renault“ ir kt., taip pat vietos įmonėms: privačioms ir valstybinėms. Ji vadovavo dideliems ir sudėtingiems komunikacijos projektams, kuriuose strateginiai sprendimai, profesionalus projektų valdymas ir kasdienė komunikacijos rutina yra svarbūs ir neatsiejami. Inga taip pat dėsto Latvijos universitete bakalauro ir magistro studijų programų studentais, vadovauja keliems studijų kursams, praktiniams darbams ir baigiamiesiems darbams.

Gunta Line

Gunta Line

Korporatyvinės komunikacijos direktorė, „Sadales Tīkls“

Gunta yra daugiau nei 25 metų patirtį ryšių su visuomene srityje turinti specialistė, dirbusi tiek privačiojo, tiek viešojo sektoriaus organizacijose. Per savo karjerą ji ėjo įvairias pareigas, o šiuo metu dirba Latvijos energetikos sektoriaus įmonės „Sadales Tīkls“ korporatyvinės komunikacijos direktore.

Daniel Silberhorn

Daniel Silberhorn

Vyresnysis patarėjas ESG ir tvarumo transformacijos klausimais, pasaulinė tvarumo konsultacijų bendrovė „SLR Consulting Ltd.“

Danielis daugiau nei 15 metų dirbo įmonių komunikacijos ir (arba) ryšių su visuomene konsultantu tokiose tarptautinio tinklo agentūrose kaip „FleishmanHillard“ ir „Burson-Marsteller“. Jis yra Tarptautinės ryšių su visuomene asociacijos (IPRA) valdybos narys ir kasmetinių IPRA apdovanojimų „Golden World Awards“ komisijos narys. Jis įkūrė IPRA klimato kaitos komunikacijos skyrių ir šiuo metu jam vadovauja. Danielis dėsto pasaulinius ryšius su visuomene Erfurto universitete. Kaip kviestinis lektorius Danielis skaito paskaitas apie tvarumą ir ryšius su visuomene visoje Europoje.

Viktoria Mykhno

Viktoria Mykhno

EACD valdybos narė, Rinkų skyriaus vadovė, KPMG direktorė Ukrainoje

Viktorija turi 17 metų patirtį komunikacijos, rinkodaros ir pokyčių valdymo srityse. Edinburgo verslo mokykloje įgytas MBA magistro laipsnis sustiprino jos kompetenciją kurti novatoriškus ir alternatyvius verslo sprendimus. KPMG įmonėje Ukrainoje ji daugiausia dėmesio skiria bendram reputacijos ir rinkodaros valdymui. Ji turi didelę patirtį bankininkystės, nekilnojamojo turto ir konsultavimo srityse.

Aleksandra Moorast

Aleksandra Moorast

Partnerė ir strateginė konsultantė, „Corpore Public Relations“

Aleksandra yra įmonės „Corpore Public Relations“ partnerė ir strateginė konsultantė, turinti patirties strateginių konsultacijų, krizių komunikacijos, įmonių ir rinkodaros komunikacijos, ryšių su žiniasklaida ir žiniasklaidos mokymų srityse. Ji taip pat yra Talino universiteto kviestinė lektorė ir priėmimo komisijos narė, Estijos ryšių su visuomene asociacijos valdybos narė. Prieš prisijungdama prie įmonės „Corpore Public Relations“ 2007 m., ji sėkmingai dirbo žurnalistikoje.

Marta Mackeviča

Marta Mackeviča

„Miltton Latvia“ generalinė direktorė ir valdybos narė, Latvijos komunikacijos asociacijos tarybos narė

Prieš prisijungdama prie „Miltton“, Marta dirbo teisingumo ministro patarėja ir švietimo ir mokslo ministro patarėja, taip pat Turibos universiteto Plėtros skyriaus vadove, atsakinga už universiteto viešąjį įvaizdį ir plėtrą. Šiuo metu ji taip pat dėsto EKA taikomųjų mokslų universitete (Rygoje).

Dr. Renata Matkevičienė

Dr. Renata Matkevičienė

Vilniaus universiteto (VU) Komunikacijos fakulteto dekanė

Dr. Renata Matkevičienė komunikacijos srityje dirba daugiau nei 15 metų. Jos mokslinių tyrimų laukas – platus: ji tyrinėja organizacijų komunikaciją, socialinę atsakomybę, taip pat politinę komunikaciją, pastaruoju metu tiria pasitikėjimą visuomenėje, bendruomenėje tiek verslo organizacijos, tiek politikos komunikacijos kontekstuose. Renata Matkevičienė yra buvusi Lietuvos komunikacijos asociacijos Tarybos nare. Kartu su kolegomis 2018 yra parengusi pirmąjį Lietuvoje komunikacijos ir ryšių su visuomene terminų žodyną.

Irmantas Matilionis

Irmantas Matilionis

LiMA valdybos narys, EIKA grupės rinkodaros ir komunikacijos vadovas

Irmantas yra marketingo ir komunikacijos ekspertas, turintis didesnę nei 10 metų vadovavimo patirtį tarptautinėse ir lietuviškose įmonėse. Pastaruosius penkerius metus vadovavo „Delfi" marketingo ir verslo vystymo skyriui, prieš tai buvo atsakingas už specializuoto estiško kapitalo paskolų banko „Bigbank" rinkodaros skyriaus veiklą.

Jolita Mažeikienė

Jolita Mažeikienė

Komunikacijos ir rinkodaros ekspertė

Jolita yra komunikacijos ir rinkodaros ekspertė, didžiausią patirtį sukaupusi žurnalistikos, viešųjų ryšių, prekės ženklų valdymo, paslaugų verslui rinkodaros ir viešojo sektoriaus agentūrų komunikacijos valdymo srityje. Ji 2023 metais pateko į konkurso „Metų komunikatorius“ dešimtuką (Lietuvos komunikacijos asociacija) bei konkurso „Lietuvos marketingo vadovas“ dešimtuką (Lietuvos marketingo asociacija).

Olli Ollila

Olli Ollila

Vadovas, komunikacijos agentūra „Blue Communications Oy“

Olli yra įgijęs didesnę nei 30 m. darbo patirtį dirbdamas tarptautinės įmonių ir prekės ženklų komunikacijos srityse įvairiuose sektoriuose: turizmo, technologijų, sveikatos apsaugos, finansų ir viešajame. Jis kūrė ir įgyvendino lyderystės programas ir komunikacijos strategijas Šiaurės šalių lygmeniu, dirbo krizių ir reputacijos rizikos valdymo, pasitikėjimo valdymo ir vadovų pozicionavimo srityse.

Marius Gurskas

Marius Gurskas

Komunikacijos departamento vadovas, Vyriausybės kanceliarija

Marius daugiau kaip 15 metų pasakoja apie Lietuvą, pasitelkdamas strateginę komunikaciją, viešąją ir kultūrinę diplomatiją, istorinę atmintį ir šalies ženklodarą. Kiekvienas pasakojimas – tarsi nauja atradimų ir galimybių kūrybinė kelionė, kurioje pasakojimas gali sutilpti į „Spotify“ grojaraštį, 280 „Twitter“ įrašo simbolių, „Facebook“ įrašą, vienos dienos ar kelių mėnesių komunikacinę kampaniją ar trukti daugiau nei du metus, pasakojant Lietuvai ir pasauliui apie valstybės praeitį, dabartį ir ateitį. M. Gurskas taip pat yra valstybių ir vietovių ženklodaros praktikų tarptautinės platformos City Nation Place patariamosios grupės narys.

Indrė Vareikytė

Indrė Vareikytė

Komunikacijos ekspertė

Indrė yra įgijusi 15 metų profesinę patirtį įvairiose ES politikos, strateginės komunikacijos ir tarptautinių santykių srityse. Dešimt metų dirbo Europos Ekonomikos ir Socialinių reikalų komitete, formavo institucijos komunikaciją Europos Sąjungos mastu, vadovavo Rytų partnerystės politikos, kovos su dezinformacija grupėms ir platformoms. Grįžusi į Lietuvą dirbo LR Vyriausybėje, Komunikacijos agentūroje. Šiuo metu vadovauja paramos platformai Aukok.lt, veda mokymus komunikacijos temomis.

Ignas Zokas

Ignas Zokas

Įmonės „Spinter tyrimai“ įkūrėjas ir vadovas

Ignas yra rinkos ir visuomenės nuomonės tyrimų kompanijos „Spinter tyrimai“ įkūrėjas ir vadovas, sociologas. Jis yra sukaupęs daugiau kaip dvidešimties metų patirtį sociologiniuose, vartotojų bei rinkos tyrimuose. Jis vadovauja įgyvendinant gyvenimo būdo, vartotojų elgsenos, politinių preferencijų, komunikacijos efektyvumo, vartotojų pasitenkinimo, tikslinių projektų efektyvumo vertinimo tyrimus.

 

PR Impact Awards