Apie konferenciją

Paraiškos laukiamos iki balandžio 27 d.

Konferencijos programa

Gegužės
18 diena
VGTU „LinkMenų fabrikas“
Atsisiųsti PDF

„Komunikacijos ateitis: ar robotai pakeis profesionalus?"

Gegužės 18 d.

08.00-09.00

Registracija, pasitikimo kava

Susitinkame VGTU „LinkMenų fabrike“, Linkmenų g. 28, Vilnius

09.00-09.10

Atidarymo programa

09.10-09.25

Kompiuteriai negali kurti humoro

Andrius Užkalnis

žurnalistas, publicistas

Andrius Užkalnis teigs, kad vienas įdomesnių emocijos komunikacijoje pavyzdžių, humoras, kaip gebėjimas provokuoti ir keblią situaciją paversti pramoga, negali būti kuriamas kompiuterių.

09.25-11.40

Pranešimų sesija

09.25-10.10

Kas svarbiau bendravime: jausmas ar žodis?

Justinas Burokas

Psichologas - psichoterapeutas, Žmogaus studijų centras

Jei robotas jums pasakytų: „Aš tave myliu" ar pajaustumėte tą patį, kaip išgirdę šiuos žodžius iš artimo žmogaus? Žmonių komunikacija galime suvokti kaip schematinį apsikeitimą informacijos vienetais (žodžiais), bet, iš tiesų, ji apima žymiai daugiau. Tai pirmiausiai santykio formavimas, kuris užrašomas „tarp eilučių". Nuo šios – meta-komunikacinės – dalies daugiausiai priklausys kaip pasiseks mūsų pokalbis, nesvarbu koks: vadovo ir pavaldinio, darbuotojo ir įpykusio kliento, pranešėjo ir auditorijos. Ar ir ją gali pakeisti algoritmas? Padiskutuosime.

10.10-10.50

Ar robotai pajėgūs kurti, palaikyti ir puoselėti reputaciją?

Christophe Ginisty

Reputacijos socialiniuose tinkluose ekspertas

Ar komunikacija gali suspėti paskui inovacijas? Ar tai turi rūpėti reputacijos puoselėtojams? Ar robotai gali juos pakeisti? Tai - tik keli klausimai, kuriuos Christophe palies konferencijos metu.

10.50-11.40

Pagalys į ratus, ar gerulis? Dirbtiniu intelektu grįstas žvilgsnis į komunikaciją

Ivars Namatevs

Turibos universiteto verslo technologijų instituto mokslininkas

RsV profesonalai turi mokytis iš kitų sektorių patirties ir žinoti, kokios technologijos gali padėti kurti geresnius organizacijų santykius su jų tiklsinėmis auditorijomis. Nuo didžiųjų iki mažųjų duomenų, moderni komunikacija jau tapo nuo jų priklausoma, o ateityje duomenys bus komunikacijos pagrindu. Todėl organizacijos, siekiančios sėkmingos komunikacijos, turi pasinerti į skaičius ir analitiką.

11.40-12.00

Kavos pertrauka

12.00-13.30

Panelinių diskusijų sesija

Sesija I

Troliai iš arti

Interneto troliai, netikros naujienos ir kova su apgaule. Kas laimi?

Dalyvauja:

Tomas Čeponis, Lietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos departamento atstovas

Solvita Denisa-Liepniece, Baltijos šalių žurnalistinio meistriškumo centro patarėja, buvusi žurnalistė

Jon Roozenbeek, Kembridžo universiteto mokslininkas

Moderuoja Linas Kontrimas.

Sesija II

Lietuva, Latvija, Estija. Ką galime nuveikti kartu, pristatydami savo regioną pasauliui?

Dalyvauja:

Ieva Stūre, Latvijos komunikacijos asociacijos pirmininkė

Maris Herlland, Estijos žurnalistė, RsV ekspertė

Mykolas Katkus, Fabula Hill+Knowlton Strategies valdybos narys

Moderuoja Mindaugas Lapinskas

Sesija III

Išbandymas šlove: viešumo kaina

Dalyvauja:

Aurelijus Veryga, Sveikatos apsaugos ministras

Ieva Zasimauskaitė, atlikėja, Lietuvos atstovė 2018 m. „Eurovizijos“ dainų konkurso finale

Moderuoja Andrius Užkalnis

13.30-14.30

Pietų pertrauka

14.30-16.30

„PR Impact Awards“ komisijos atrinktų projektų pristatymas

18.00

Apdovanojimų ceremonija ir šventinis vakaras

Šventinė renginio dalis vyks Vaidilos teatre, A. Jakšto g. 9, Vilnius.

PR Impact Awards 2018

„PR Impact Awards“ yra tarptautinis, svarbiausias Lietuvoje vykstantis metinis renginys, organizuojamas dviejų šalies komunikacijos profesionalus vienijančių asociacijų: Lietuvos komunikacijos asociacijos (LTKA) ir Ryšių su visuomene agentūrų asociacijos (RSVA). Renginys vyksta nuo 2014 metų, tradiciškai jį sudaro trys dalys: „PR Impact Awards“ konferencijos metu pranešėjai iš Lietuvos ir užsienio šalių dalinasi įžvalgomis, pristatomi geriausi ryšių su visuomene projektai ir vyksta apdovanojimų ceremonija.

10

tarptautinės komisijos narių

150

konferencijos dalyvių

12

apdovanojimų kategorijų

Ankstesnės konferencijos

  • 2017
  • 2016
  • 2015
  • 2014

Gegužės 5 d. vykęs Lietuvos ryšių su visuomene specialistų sąjungos (LRVS) ir Ryšių su visuomene agentūrų asociacijos (RSVA) organizuojamas svarbiausias ryšių su visuomene rinkos renginys šiemet tapo tarptautinis: geriausių projektų konkurso rengėjai pakvietė dalyvauti komunikacijos agentūra, verslo bei valstybines įmones ir specialistus iš Baltijos regiono šalių. Konkurso paraiškas vertino tarptautinė 11 ekspertų komisija, o renginio konferencijos dalyje patirtimi dalinosi pranešėjai ir Jungtinės Karalystės, Nyderlandų, Vokietijos ir Lietuvos.

„PR Impact Awards 2017“ konferencijoje dalyvavo virš 120 komunikacijos specialistų iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Jos metu buvo apžvelgiami ryšių su visuomene rinkos pokyčiai ir ateities tendencijos, didžiųjų duomenų įtaka ir rezultatų matavimų reikalingumas komunikacijos projektams, dalintasi gerosiomis verslo praktikomis.

„Šiemet konkurse matėme didžiulę konkurenciją tarp labai profesionalių Baltijos šalių agentūrų. Turime puikią progą pamatyti kolegų darbus, palyginti Baltijos šalių tendencijas, atrasti skirtumus ir aptarti, ką turime bendra. Nemaža dalimi tarptautiniai klientai į tris Baltijos šalis žvelgia kaip į vieną bendrą rinką, tad pamatyti, ką kartu galime pasiūlyti ir kokių komptencijų turime kiekvienoje šalyje – tai nauja proga mums visiems“, – teigė Romualda Stonkutė, RSVA Tarybos pirmininkė.

2016 m. kasmetinis „PaRa Impact Awards 2016“ renginys tapo tarptautiniu. Renginio organizatoriams, Lietuvos ryšių su visuomene specialistų sąjungai (LRVS) ir Lietuvos ryšių su visuomene agentūrų asociacijai (RSVA), suvienijus jėgas su informaciniu renginio partneriu, naujienų portalu „Verslo žinios“, konferencijos pranešėjų sąrašą papildė ekspertai iš Švedijos ir Jungtinės Karalystės, o apdovanojimų paraiškas vertino tarptautinės komisijos nariai iš Vokietijos, Šveicarijos, Jungtinės Karalystės, Suomijos, Latvijos, Estijos ir Lietuvos.

„PaRa Impact Awards 2016“ konferencijos metu padidėjo ir skaitomų pranešimų temų įvairovė: UAB „Lietuvos Energija“ vadovas Dalius Misiūnas dalinosi įžvalgomis apie vadovo komunikaciją, apžvalgininkas Rimvydas Valatka pristatė Lietuvos žiniasklaidos raidą, Saulius Skvernelis apžvelgė politiko komunikacijos įtaką reitingams, o „Climate-KIC“ Europos komunikacijos vadovė Angela Howarth pristatė socialinis atsakomybės komunikaciją.

2016 m. renginys sulaukė rekordinio paraiškų skaičiaus. 50 komunikacijos projektų varžėsi dėl pripažinimo geriausiais „Korporatyvinės komunikacijos“, „Rinkodaros komunikacijos“, „Integruotos komunikacijos kampanijos“, „Socialinės atsakomybės projekto“, „Vidinės komunikacijos“, „Renginio“ ir „Komunikacijos socialiniuose tinkluose“ kategorijose. Tarp apdovanotojų – „VRP Hill + Knowlton Strategies“, „McCann Vilnius“, „Ad Verum“, AB SEB, „Lietuvos pašto“, „INK Agency“, Nacionalinės teismų administracijos ir kiti projektai.

Didelis ryšių su visuomene profesionalų susidomėjimas pirmuoju „PaRa“ renginio lėmė didesnę 2015 m. renginio apimtį. Konferencija buvo pavadinta „PaRa Impact Awards 2015“, o prie ją organizuojančios Lietuvos ryšių su visuomene specialistų sąjungos (LRVS) prisidėjo Lietuvos ryšių su visuomene agentūrų asociacija (RSVA).

Apdovanojimų dalyviai varžėsi „Korporacinės (organizacijos) komunikacijos“, „Integruotos komunikacijos“, „Socialinės atsakomybės komunikacijos“, „Komunikacijos socialiniuose tinkluose“, „Pranešimo žiniasklaidai“, „Renginio komunikacijos“ bei „Metų atstovo spaudai“ ir „Geriausiai komunikuojančios organizacijos“ kategorijose. Nacionalinė komisija geriausiai įvertino „CSC Baltic“, „McCann Vilnius“, LR Finansų ministerijos, „Swedbank“, LR Konkurencijos tarybos ir kitus 2015 m. projektus.

2014 m. įvyko „PaRa 2014“ – tuo metu pirmasis ir vienintelis ryšių su visuomene specialistams skirtas renginys Lietuvoje, kurio tikslas – padėti kelti jų profesinę kvalifikaciją, dalintis gerąja patirtimi ir skatinti tarpusavio bendravimą.

Konferencijos metu pranešimus sektoriaus atstovams aktualiausiomis temomis skaitė gerai žinomi šalies ryšių su visuomene, žiniasklaidos ir įvairių verslo sričių atstovai. Tarp jų – „Lietuvos draudimo“ generalinis direktorius, 2013 Metų CEO, Kęstutis Šerpytis, LRT TV naujienų tarnybos vadovas Audrius Matonis, Žiniasklaidos stebėsenos ir analizės bendrovės „Mediaskopas“ analizės vadovė Baltijos šalims Akvilė Katilienė ir komunikacijos konsultacijų bendrovės „VRP Hill+Knowlton Strategies“ valdybos pirmininkas Mykolas Katkus.

Renginio antrojoje dalyje buvo įteikti „PaRa 2014“ apdovanojimai, kuriais pagerbti geriausiai 2013–2014 metais komunikavusios organizacijos ir jų atstovai, įvertinti geriausi įgyvendinti projektai. Tarp nugalėtojų „Metų tandemo“, „Metų efektyviausiai komunikavusios bendrovės“, „Metų atstovo spaudai“, „Metų projekto“ ir kitose kategorijose buvo telekomunikacijų bendrovė „Tele2“, prekybos tinklas „Maxima LT“, draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“, SEB bankas, taip pat Lietuvos bibliotekininkų draugija.