„PR Impact Awards 2018” brėš Baltijos regiono įvaizdžio viziją ir pristatys geriausius metų komunikacijos projektus

2018-05-17

„PR Impact Awards 2018” brėš Baltijos regiono įvaizdžio viziją ir pristatys geriausius metų komunikacijos projektus

Rytoj VGTU „LinkeMenų fabrike“ vyksianti tarptautinė komunikacijos konferencija „PR Impact Awards 2018“ aptars bendrą Lietuvos, Latvijos ir Estijos komunikacijos ir įvaizdžio formavimo viziją.

Lietuvos komunikacijos asociacijos (LTKA) ir Ryšių su visuomene agentūrų asociacijos (RSVA) organizuojamoje diskusijoje dalyvausiantys komunikacijos ekspertai iš trijų Baltijos valstybių dalinsis atstovaujamų šalių patirtimi ir bandys atrasti sinergiją bendrai regiono komunikacijai.

„Tinkamai suformuotas, atraktyvus regiono įvaizdis yra svarbus ne tik Baltijos šalių pozicionavimui tarptautinėje arenoje. Jis taip pat gali būti reikšmingas Lietuvos, Latvijos ir Estijos ryšių su visuomene rinkoms ir jų augimo potencialui. Būtent tai turėdami omenyje diskusijoje dalyvauti pakvietėme Latvijos komunikacijos asociacijos pirmininkę Ievą Stūrę, Estijos komunikacijos ekspertę Maris Herlland, o Lietuvai atstovaus Fabula Hill+Knowlton Strategies valdybos pirmininkas Mykolas Katkus,“ teigia organizatoriai.

Šių metų „PR Impact Awards 2018” konferencija žvelgia į komunikacijos ateitį ir klausia, ar robotai pakeis ryšių su visuomene profesionalus. Konferencijoje, Lietuvos ir užsienio šalių ekspertai aiškinsis, ar robotai gali puoselėti reputaciją, aptars dirbtinio intelekto daromą įtaką komunikacijai ir kitas temas.

Tuo pačiu metu konferencijos dalyviai galės dalyvauti dar dviejose paralelinėse diskusijose. Diskusijoje „Troliai iš arti“ ekspertai iš trijų šalių apžvelgs netikrų naujienų ir propagandos sklaidą viešojoje erdvėje bei to prevencijos būdus, o diskusijoje „Išbandymas šlove: viešumo kaina“ dalyvausiantys Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga ir Lietuvos atstovė šių metų „Eurovizijos“ dainų konkurso finale Ieva Zasimauskaitė dalinsis savo viešumo patirtimis.

Penktąjį kartą vyksiantis „PR Impact Awards 2018” taip pat kvies iš arti pažvelgti į geriausius metų komunikacijos projektus. Tarptautinė renginio komisija jau atrinko ir renginio tinklalapyje paskelbė 38 projektus dešimtyje apdovanojimų kategorijų: visi jie bus gyvai pristatomi konferencijos metu.

Daugiausiai apdovanojimų kiekvienoje kategorijoje susižėrusi komunikacijos agentūra bus apdovanota „Metų agentūros“ titulu. Šių metų renginio naujovė – savo mėgstamiausią komunikacijos projektą galės išrinkti ir renginio svečiai, balsuodami specialiai tam skirta programėle.

Po konferencijos, „PR Impact Awards 2018“ persikels į Vaidilos teatrą, kur vyks vakarinė renginio dalis – geriausių komunikacijos projektų apdovanojimų ceremonija.

PR Impact Awards