Prasideda paraiškų teikimas „PR Impact Awards 2020“

2020-03-12

Vertinimo komisijoje - daugiau ekspertų iš Lietuvos

Šiandien prasideda paraiškų teikimas geriausių ryšių su visuomene ir komunikacijos projektų konkursui „PR Impact Awards 2020“. Dalyvauti konkurse gali visos Lietuvos ir užsienio ryšių su visuomene, komunikacijos ir kitos kūrybinės agentūros, verslo įmonės, įstaigos ir organizacijos, ryšių su visuomene ir komunikacijos profesionalai, laisvai samdomi specialistai.

Pernai net ketvirtadaliu išaugus pateiktų paraiškų skaičiui, šiemet organizatoriai subūrė didesnę tarptautinę vertinimo komisiją, įtraukė ir daugiau ekspertų iš Lietuvos.

„PR Impact Awards 2020“ konkurso vertinimo komisijos pirmininku bus „Verslo klasės“ redaktorius Aurelijus Katkevičius, kiti komisijos nariai iš Lietuvos: nepriklausomas komunikacijos konsultantas Mindaugas Ardišauskas, „Europos komunikacijos direktorių asociacijos“ ambasadorė Lietuvai Lina Jakučionienė, žurnalistė Dalia Kutraitė Giedraitienė ir „Tele 2“ komunikacijos vadovas Baltijos šalims Andrius Baranauskas. Paraiškas taip pat vertins 7 užsienio ekspertai – patyrę ryšių su visuomene, žiniasklaidos, tinklaraščių, skaitmeninės komunikacijos, rinkodaros ekspertai –  iš viso 12 komisijos narių.

Pateikti ankstyvąją paraišką nuo kovo 12 iki balandžio 15 dienos kainuoja 80 eurų, vėlyvoji paraiška nuo balandžio 16 iki gegužės 6 d. 23.59 val. kainuos 100 eurų.

Atsižvelgdami į vis didesnį komunikacijos vaidmenį įmonių ir organizacijų veikloje, organizatoriai pernai išplėtė konkurso kategorijų spektrą ir šiemet taip pat suplanavo 14 kategorijų, kurios sudarys galimybę projektų vykdytojams tiek pristatyti savo projektus stambiu mastu, kaip integruotos komunikacijos kampanijas, tiek parodyti savo meistrystę konkrečiose, specifinėse srityse.

Birželio 12 dieną bus įteikta 14 apdovanojimų šiose kategorijose: Korporatyvinė komunikacija, Integruota komunikacija, NVO komunikacija, Vidinė komunikacija, Skaitmeninė komunikacija, Geriausias socialinės atsakomybės projektas; Renginys; Inovacija komunikacijoje; Nuomonės formuotojų ir virusinė komunikacija; Viešojo sektoriaus komunikacija; Darbdavio komunikacija; Paramos projektų komunikacija; Publikos balsas, o daugiausiai apdovanojimų gavusi agentūra nusipelnys Metų agentūros titulo.

„PR Impact Awards“ yra jungtinis komunikacijos specialistus vienijančios Lietuvos komunikacijos asociacijos (LTKA) bei Ryšių su visuomene agentūrų asociacijos (RSVA) projektas.

Septintąjį kartą organizuojama ryšių su visuomene ir komunikacijos profesionalų konferencija bei geriausių projektų apdovanojimai „PR Impact Awards 2020“ vyks birželio 12 dieną Vilniaus Antakalnio Tech Parke. Renginį sudarys trys dalys: konferencija, geriausių ryšių su visuomene projektų pristatymas ir jų apdovanojimas vakarinėje dalyje.

PR Impact Awards