Paaiškėjo „Metų komunikatoriaus“ rinkimų finalininkai: išrinkite geriausią

2023-05-26

Paaiškėjo „Metų komunikatoriaus“ rinkimų finalininkai: išrinkite geriausią

Konkurso „PR Impact Awards 2023“ organizatoriai skelbia dešimties, komisijos nuomone, verčiausių pretendentų į „Metų komunikatoriaus“ titulą sąrašą ir kviečia visus balsuoti bei prisidėti išrenkant laimėtoją.

Pernai „Metų komunikatore“ išrinkta Lietuvos Raudonojo Kryžiaus komunikacijos vadovė Luka Lesauskaitė. Ji buvo įvertinta už aktyvią komunikaciją ir visuomenės stereotipų laužymą migrantų atžvilgiu, greitį, efektyvumą bei lyderystę, organizuojant pagalbą karo siaubiamai Ukrainai.

Šiemet savo paraiškas konkursui pateikė beveik 20 komunikacijos profesionalų, iš kurių komisija, kurią sudarė tiek komunikacijos srities atstovai, tiek ir žurnalistai, į kitą etapą atrinko 10 kandidatų.

Nugalėtojas bus išrinktas susumavus komisijos ir DELFI M360 skaitytojų balsus. Balsuoti kviečiame iki gegužės 31 d. 12 val.

Birželio 9 dieną vyksiančiame didžiausiame metiniame komunikacijos profesionalų renginyje „PR Impact Awards 2023“ vyks diskusija su trimis geriausias kounikatoriais bei bus paskelbtas konkurso laimėtojas. Įsigyti bilietą į konferenciją, geriausių komunikacijos projektų pristatymą bei apdovanojimus galite čia.

Kviečiame susipažinti su pretendentais į „Metų komunikatoriaus“ titulą ir atiduoti balsą už savo favoritą.

Vaida Budrienė, „IKI Lietuva“ komunikacijos vadovė. Už pirmosios Baltijos ir Šiaurės Europos šalyse autonominės parduotuvės komunikaciją, už įvairiapusę komunikaciją karo Ukrainoje ir augančių maisto kainų kontekste bei už naujojo „Iki“ biuro Vilniuje projekto komunikaciją, sutapusią su įmonės pavadinimo kaita.

Paulius Kalmantas, buvęs ESO atstovas spaudai, „Ignitis renewables“ komunikacijos partneris. Už elektros rinkos liberalizacijos kontekste vykdytą informacinį projektą „Pasirinkite tiekėją“ ir išmaniųjų skaitiklių diegimo – didžiausio išmaniosios apskaitos diegimo projekto Baltijos šalyse –  komunikaciją.

Germanas Kavalskis, „Yukon Advanced Optics Worldwide“ komunikacijos vadovas. Už reputacinių krizių suvaldymą Ukrainos karo kontekste, už sukurtą įmonių grupės korporatyvinį identitetą, įmonės bei jos vadovų žinomumo didinimą ir už socialinės veiklos komunikaciją, įvertintą socialiai atsakingos įmonės apdovanojimais.

Artūras Ketlerius, „Ignitis grupė“ korporatyvinės komunikacijos vadovas. Už neigiamų paminėjimų žiniasklaidoje srauto suvaldymą liberalizavus elektros energijos rinką ir įmonei „Perlas energija“ palikus savo klientus „ant ledo“. Taip pat – už komunikaciją su mažmeniniais investuotojais Latvijoje ir Estijoje bei informacijos apie paramą Ukrainai sklaidą.

Jolita Mažeikienė, „Inovacijų agentūros“ rinkodaros ir komunikacijos skyriaus vadovė. Už naujo organizacijos prekės ženklo sukūrimą ir įvedimą į rinką bei nuoseklią korporatyvinę komunikaciją ir krizių prevenciją.

Lina Skersytė, „Lidl Lietuva“ atstovė ryšiams su visuomene, vyr. komunikacijos konsultantė. Už prekės ženklo matomumą, viešinant parduotuvių bei logistikos centro atidarymą, ir komunikaciją darbdavio įvaizdžio bei tvarumo temomis.

Jaunius Špakauskas, „Bitė Lietuva“ korporatyvinės komunikacijos vadovas. Už didelio matomumo sulaukusią kampaniją „Naujos kartos tinklas 2025“ ir itin išplėtotą 5G ryšio temą, už įvairiapusę paramą Ukrainai bei už išskirtinę darbdavio komunikaciją.

Kotryna Tamkutė, Lietuvos laisvosios rinkos instituto komunikacijos vadovė. Už nuoseklią ekspertinę komunikaciją, įskaitant biurokratinių kliūčių darbo migracijos sistemoje temos aktualizavimą, kurio rezultatu tapo priimti legalios darbo migracijos procedūrų pakeitimai.

Laura Tyrylytė, „Nord Security“ tarptautinių viešųjų ryšių departamento vadovė. Už kampanijų „200 populiariausių slaptažodžių“, „Kiek laiko savo gyvenime praleidžiame internete“ ir kitų sklaidą tarptautinėje erdvėje bei už tapimą antruoju Lietuvoje vienaragiu ir šios žinios plačią sklaidą tiek tarptautinėje, tiek Lietuvos žiniasklaidoje.

Daiva Ulbinaitė, vidaus reikalų ministrės patarėja. Už darbo patirties prezidentūroje pritaikymą ministerijoje bei neteisėtų migrantų krizės komunikacijos suvaldymą, taip pat informacines kampanijas civilinės saugos, valstybės tarnybos reformos ir kitomis temomis.

Kviečiame balsuoti ir išrinkti geriausią „Metų komunikatorių“! Balsavimą rasite čia.

PR Impact Awards