Paraiškų „PR Impact Awards 2020“ lauks kovo 12 – gegužės 6 d.

2020-03-06

Paraiškų teikimas geriausių ryšių su visuomene ir komunikacijos projektų konkursui „PR Impact Awards 2020“ prasidės kovo 12 d. ir tęsis iki gegužės 6 d.  Teikti paraiškas gali visos ryšių su visuomene, komunikacijos ir kitos kūrybinės agentūros, verslo įmonės, įstaigos ir organizacijos, ryšių su visuomene ir komunikacijos profesionalai, laisvai samdomi specialistai.

Pateikti ankstyvąją paraišką nuo kovo 12 iki balandžio 15 dienos kainuos 80 eurų, vėlyvoji paraiška nuo balandžio 16 iki gegužės 6 d. 23.59 val. kainuos 100 eurų.

Atsižvelgdami į vis didesnį komunikacijos vaidmenį įmonių ir organizacijų veikloje, konkurso organizatoriai pernai išplėtė konkurso kategorijų spektrą ir sulaukė net ketvirtadaliu daugiau paraiškų – 83 projektus iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos.

Šiemet konkurse numatyta 14 kategorijų, kurios sudarys galimybę projektų vykdytojams tiek pristatyti savo projektus stambiu mastu, kaip integruotos komunikacijos kampanijas, tiek parodyti savo meistrystę konkrečiose, specifinėse srityse.

Birželio 12 dieną bus įteikta 14 apdovanojimų šiose kategorijose: Korporatyvinė komunikacija, Integruota komunikacija, NVO komunikacija, Vidinė komunikacija, Skaitmeninė komunikacija, Geriausias socialinės atsakomybės projektas; Renginys; Inovacija komunikacijoje; Nuomonės formuotojų ir virusinė komunikacija; Viešojo sektoriaus komunikacija; Darbdavio komunikacija; Paramos projektų komunikacija; Publikos balsas, o daugiausiai apdovanojimų gavusi agentūra nusipelnys Metų agentūros titulo.

Atsižvelgiant į išaugusį paraiškų kiekį, šiemet organizatoriai subūrė platesnį ratą  (12) tarptautinės komisijos narių – patyrusių ryšių su visuomene, žiniasklaidos, tinklaraščių, skaitmeninės komunikacijos, rinkodaros ekspertų.

***

„PR Impact Awards“ yra jungtinis komunikacijos specialistus vienijančios Lietuvos komunikacijos asociacijos (LTKA) bei Ryšių su visuomene agentūrų asociacijos (RSVA) projektas.

Septintąjį kartą organizuojama ryšių su visuomene ir komunikacijos profesionalų konferencija bei geriausių projektų apdovanojimai „PR Impact Awards 2020“ vyks birželio 12 dieną Vilniaus Antakalnio Tech Parke.

Renginį sudarys trys dalys: konferencija, geriausių ryšių su visuomene projektų pristatymas ir jų apdovanojimas vakarinėje dalyje.  Mažiausios kainos bilietus galima įsigyti renginio interneto svetainėje iki kovo 11 dienos.

Daugiau informacijos: Vilma Venckutonytė, tel. +370 682 55507, el.p. info@rsva.lt, https://primpactawards.com

PR Impact Awards