„PR Impact Awards 2018” konferencijoje I. Zasimauskaitė dalinsis „Eurovizijos“ sukelto viešumo patirtimi

2018-05-16

„PR Impact Awards 2018” konferencijoje I. Zasimauskaitė dalinsis „Eurovizijos“ sukelto viešumo patirtimi

Jau šį penktadienį VGTU „LinkeMenų fabrike“ vyks tarptautinė komunikacijos konferencija „PR Impact Awards 2018“, kurioje savo patirtimi dalinsis ką tik iš „Eurovizijos“ finalo grįžusi Ieva Zasimauskaitė.

Panelinė renginio diskusija „Išbandymas šlove: viešumo kaina“ kvies pažinti labai greitą I. Zasimauskaitės virsmą nuo mažai kam žinomos į populiarios, žiniasklaidoje matomos ir girdimos, daug kur kviečiamos atlikėjos.

„Vienas iš pagrindinių kasmetinės konferencijos tikslų – pažvelgti į komunikacijos pavyzdžius ir patirtis. Neabejojame, kad I. Zasimauskaitės patirtis išgyvenant „Eurovizijos“ dainų konkurso viešumo bangą yra unikali ir įdomi, todėl ir sieksime su ja susipažinti iš arti. Klausime, ką Ieva įgijo ir prarado, pasinėrusi į tarptautinio konkurso sūkurį, ko išmoko ir ką galėtų patarti kitiems,“ skelbia renginio organizatoriai.

Šių metų „PR Impact Awards 2018” konferencija, kurią organizuoja Lietuvos komunikacijos asociacija ir Ryšių su visuomene agentūrų asociacija, žvelgia į komunikacijos ateitį ir klausia, ar robotai pakeis ryšių su visuomene specialistus. Renginio metu Lietuvos ir užsienio šalių ekspertai žvelgs į robotų daromą įtaką reputacijos puoselėjimui, dirbtinio intelekto galimybių panaudojimą ryšių su visuomene srityje ir bandys atrasti sinergiją bendrai regiono komunikacijai.

Po konferencijos, renginys persikels į Vaidilos teatrą, kur vyks metų geriausių komunikacijos projektų apdovanojimai.

PR Impact Awards