„PR Impact Awards 2020“ įvyks vasarą

2020-03-19

Didžiausias komunikacijos profesionalams skirtas metinis renginys „PR Impact Awards 2020“ perkeliamas iš gegužės 8 d. į birželio 12 dieną.
Įsigyti bilietai lieka galioti, o paraiškų pateikimas geriausiųjų komunikacijos projektų konkursui pratęsiamas iki gegužės 6 dienos imtinai.

„Konferencijos tema „Reputacijos kaina“ ir planuotas turinys išlieka aktualus bei įgauna dar daugiau prasmių – būtinai paliesime ir reputacijos pokyčio klausimą šiandieninės ekstremalios situacijos kontekste. Analizuosime, kiek ir kaip privačioms ir viešojo sektoriaus organizacijoms verta investuoti į reputaciją; koks ryšys tarp organizacijos reputacijos ir siekiamų tikslų; kaip reputacija gali padėti krizinėse situacijose“, – sako viena iš „PR Impact Awards 2020“ organizatorių, Ryšių su visuomene agentūrų asociacijos Tarybos narė Romualda Stonkutė.

Pagrindinė konferencijos pranešėja – Tarptautinės ryšių su visuomene asociacijos IPRA prezidentė Svetlana Stavreva – patvirtino savo pranešimą birželio 12-tai dienai. Geriausių komunikacijos projektų konkurso vertinimo komisijos pirmininkas Aurelijus Katkevičius bei tarptautinė komisija taip pat tęsia savo darbą pasikeitus datai.

Renginio organizatoriai – Lietuvos komunikacijos asociacija ir Ryšių su visuomene agentūrų asociacija – siekia suteikti kuo daugiau praktinių žinių „PR Impact Awards 2020“ dalyviams ir sumanė realiai, pinigais išmatuoti, kiek kainuoja reputacijos sukūrimas, palaikymas ir kaip reputacija atsiperka, o taipogi – kiek kainuoja jos nepaisymas, kaip reputacija atsiliepia pardavimams ir konkuruojant dėl talentų.

Planuojama, kad „PR Impact Awards 2020“ tradiciškai sudarys trys dalys: konferencija, geriausių ryšių su visuomene ir komunikacijos projektų pristatymas ir vakarinė dalis – šių projektų apdovanojimai. Visos dienos renginys išsidėstys Vilniaus Antakalnio Tech Parko konferencijų salėje bei vidiniame kieme.

„Solidarizuojamės su visa komunikacijos profesionalų bendruomene ir drąsiname kolegas nepraleisti progos pateikti konkursui savo geriausius projektus. Šiuo ypatingu metu tikrai naudinga grįžti mintimis prie savo sėkmės istorijų, o garbios komisijos įvertinimai bei pelnyti apdovanojimai ir motyvuos, ir taps paspirtimi atsitiesiant po mus visus užklupusios krizės“, – sako Lietuvos komunikacijos asociacijos Tarybos pirmininkė dr. Elena Martinonienė ir primena, kad konkursinė renginio dalis – paraiškų pateikimas ir tarptautinės komisijos vertinimas – vyksta internetu.

Daugiau informacijos: Vilma Venckutonytė, 8-682-55507, info@rsva.lt

PR Impact Awards