„PR Impact Awards 2021“ ieškos hibridinės komunikacijos sėkmės formulių

2021-03-26

„PR Impact Awards 2021“ ieškos hibridinės komunikacijos sėkmės formulių

Didžiausias metinis komunikacijos profesionalų renginys „PR Impact Awards 2021“ nagrinės hibridinės komunikacijos sėkmės formulę: kokią išskirtinę sėkmingą patirtį suteikė pastarieji metai, kokybiškai derinant nuotolinės ir tradicinės komunikacijos raiškos priemones, kanalus bei formas.

Birželio 10 dieną vyksiantį „PR Impact Awards 2021“ sudarys trys dalys: konferencijos pranešimai ir diskusijos, geriausių komunikacijos projektų pristatymas ir vakarinė dalis – apdovanojimai.

„Pastaraisiais metais, kaip niekada, ieškota ir ieškoma naujų, netradicinių komunikacijos formų, kanalų, siekiant nusiųsti žinutes pandemijos bei karantino sukaustytoms arba įdarbintoms skirtingoms tikslinėms auditorijoms. Besikeičianti komunikacija šiandien vyrauja visur, atitinkamai hibridizuodama socialinius, ekonominius, politinius, kultūrinius ir asmeninius santykius. Kas anksčiau buvo pastovu ir tikslu, tapo trapu ir dabar reikalauja lankstumo, išradingumo ir prisitaikymo. Tokių geriausių komunikacijos formulių ir atrasime su Lietuvos bei užsienio profesionalais šių metų renginyje“, – sako vienas iš „PR Impact Awards 2021“ organizatorių, Komunikacijos industrijos asociacijos (KIA) tarybos narys Paulius Tamulionis.

Pasak jo, 2020-aisiais susiformavo visiškai šviežia, nauja, hibridiškai pakitusi komunikacinė terpė. Be to, verslo, viešasis ir NVO sektorius įsitikino, kad komunikacija tapo privalomu, o ne alternatyviu veiklos elementu, nes tai, kas vakar buvo normalu arba savaime suprantama, šiandien neveikia arba netgi trukdo progresui.

„Šie metai pilni nestandartinių sprendimų, kai šalia tradicinių komunikacijos formų – ryšių su žiniasklaida, renginių ir kt. – atsirado savo forma bei kanalais netradicinių, netikėtų sprendimų komunikacijoje. Suklestėjo tinklalaidės, flashmobai, pilietinės iniciatyvos, kurių imtis įkvėpė mums visiems neįprasta situacija dėl pandemijos. Tai neeilinių iššūkių metai komunikacijos specialistams, todėl norime geriausias patirtis – sėkmės formules – išgryninti ir pasidalinti šia neįkainojama patirtimi su visais kolegomis“, – teigia renginio organizatorė ir Lietuvos komunikacijos asociacijos (LTKA) tarybos narė Karolina Barišauskienė.

Geriausių komunikacijos projektų konkurse Lietuvos ir užsienio ekspertų vertinimo komisija išrinks laimėtojus 15-oje kategorijų, o „Metų agentūra“ taps daugiausiai laimėjimų iškovojusi agentūra. Paraiškų priėmimas geriausių projektų konkursui prasidės balandžio 1 dieną. Bilietus į nuotolinį renginį už mažiausią kainą jau galima įsigyti „PR Impact Awards“ interneto svetainėje.

Daugiau: Vilma Venckutonytė, tel. 8 682 55507, info@komunikacija.lt, www.primpactawards.lt

PR Impact Awards