Bilietai į „PR Impact Awards“ konferenciją jau parduoti, organizatoriai rado sprendimą nepateksiantiems

2024-05-31

Likus 10 dienų iki metinės komunikacijos profesionalų konferencijos ir apdovanojimų „PR Impact Awards“, jau nebeliko bilietų  į šių metų renginį. Sulaukę daugiau nei planuota norinčiųjų dalyvauti konferencijoje, organizatoriai rado sprendimą, kaip suteikti galimybę išgirsti renginio pranešimus ir geriausių metų projektų pristatymus birželio 7 d.

„Nesitikėjome tokio išaugusio komunikacijos specialistų  dėmesio konferencijai ir apdovanojimams – bilietai jau išpirkti gerokai iki renginio. Tad skubiai ieškojome būdų, kaip visiems norintiesiems suteikti galimybę dalyvauti konferencijoje. Priėmėme sprendimą transliuoti internetu gyvai vykstantį renginį. „PR Impact Awards“ visuomet buvo vertinamas dėl galimybės komunikacijos srities kolegoms susitikti gyvai, ir tik per Covid pandemiją rengėme konferenciją internetu. Tačiau šiemet darysime išimtį ir kviesime stebėti renginio transliaciją tuos, kurie nebespėjo įsigyti bilietų“, – sakė renginio organizacinio komiteto narė, Komunikacijos industrijos asociacijos tarybos narė Romualda Stonkutė.

Ji mano, kad ir konferencijos tema – krizių komunikacija – yra šiuo metu itin aktuali komunikacijos profesionalams, be to, ji mažai Lietuvoje nagrinėta.

Apie krizių komunikacijos aktualijas „PR Impact Awatds“ pasakos ir užsienio ekspertai, ir kolegos iš Lietuvos. Šia tema vyks diskusijos, kuriose bus dalijamasi Lietuvos įmonių patirtimi rengiantis krizėms.

„Žinoma, ne ką mažiau dėmesio sulaukia ir praktinė konferencijos dalis, kurioje pristatomi apdovanojimams nominuoti geriausi metų komunikacijos projektai. Kolegos čia susirenka pamatyti naujausias komunikacijos tendencijas ir pasimokyti vieni iš kitų“, – sako R. Stonkutė.

Kitais metais konferencijos organizatoriai žada pakviesti dalyvius į kur kas didesnę salę.

„PR Impact Awatds“ konferenciją ir apdovanojimus organizuoja Lietuvos komunikacijos asociacija ir Komunikacijos industrijos asociacija.

Bilietus į renginio transliaciją internetu jau galima įsigyti: https://tickets.paysera.com/lt/event/konferencija-pr-impact-awards-2023-da9a?eventToken=konferencija-pr-impact-awards-2023-da9a&fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR39lxVLsItrkCzHCCzkm64ZCVFt9gTN_rse-3JOm1VAfgjBBRjZIjyvh-I_aem_ASUeZt6O0S5J5kbsmui1tXuWKN7ZGy5ryKZuKq5zWxIjOP1gZz2I92rU26SAbdxz7MVo3d0e72ul80a5OgZTazJU

 

PR Impact Awards