Pratęsiamas paraiškų pateikimas „PR Impact Awards 2020“

2020-05-05

Komunikacijos profesionalų konkurso „PR Impact Awards 2020“ organizatoriai iki savaitės pabaigos, gegužės 10 d. vidurnakčio, pratęsia paraiškų pateikimo terminą. Tai daroma atsižvelgiant į pirmadienį gautus verslo įmonių ir viešojo sektoriaus organizacijų prašymus.

Teikti paraiškas į geriausių ryšių su visuomene ir komunikacijos projektų konkursą „PR Impact Awards 2020“ iki sekmadienio 23.59 val. kviečiamos visos šalies ryšių su visuomene, komunikacijos ir kitos kūrybinės agentūros, verslo įmonės, įstaigos ir organizacijos, asociacijos, NVO, ryšių su visuomene ir komunikacijos profesionalai, laisvai samdomi specialistai, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Konkursas finišuos birželio 12 dieną ir suteiks unikalią galimybę tiesiai iš projektų kūrėjų lūpų sužinoti įvairių kūrybinių sprendimų bei įgyvendinimo detalių, kurios bus atskleistos tik dalyviams renginio metu.

Šiemet bus įteikta 14 apdovanojimų šiose kategorijose: Korporatyvinė komunikacija, Integruota komunikacija, NVO komunikacija, Vidinė komunikacija, Skaitmeninė komunikacija, Geriausias socialinės atsakomybės projektas; Renginys; Inovacija komunikacijoje; Nuomonės formuotojų ir virusinė komunikacija; Viešojo sektoriaus komunikacija; Darbdavio komunikacija; Paramos projektų komunikacija; Publikos balsas, o daugiausiai apdovanojimų gavusi agentūra nusipelnys Metų agentūros titulo.

Pernai sulaukta net ketvirtadaliu daugiau paraiškų nei užpernai – 83 paraiškos, o aktyviausias buvo viešasis sektorius, šioje kategorijoje varžėsi 16 projektų. Antra pagal aktyvumą nominacijų kategorija pernai buvo „Integruota komunikacija“, joje sulaukta 13 paraiškų.

Išaugus pateiktų paraiškų skaičiui, šiemet organizatoriai subūrė didesnę tarptautinę vertinimo komisiją, įtraukė ir daugiau ekspertų iš Lietuvos.

„PR Impact Awards 2020“ konkurso vertinimo komisijos pirmininkas – „Verslo klasės“ redaktorius Aurelijus Katkevičius, kiti komisijos nariai iš Lietuvos: nepriklausomas komunikacijos konsultantas Mindaugas Ardišauskas, „Europos komunikacijos direktorių asociacijos“ ambasadorė Lietuvai Lina Jakučionienė, žurnalistė Dalia Kutraitė Giedraitienė ir „Tele 2“ komunikacijos vadovas Baltijos šalims Andrius Baranauskas. Paraiškas taip pat vertins 7 užsienio ekspertai –– patyrę ryšių su visuomene, žiniasklaidos, tinklaraščių, skaitmeninės komunikacijos, rinkodaros ekspertai – iš viso 12 komisijos narių.

Renginio metu taip pat bus paskelbti specialiosios apdovanojimų serijos „Koronaviruso iššūkis“ nugalėtojai.

Septintą kartą organizuojamas „PR Impact Awards“ yra jungtinis komunikacijos specialistus vienijančios Lietuvos komunikacijos asociacijos (LTKA) bei Ryšių su visuomene agentūrų asociacijos (RSVA) projektas.

Paraiškos teikiamos ir bilietai parduodami „PR Impact Awards“ interneto svetainėje.

PR Impact Awards