Pratęsiamas „PR Impact Awards 2018” konkurso paraiškų teikimo terminas

2018-04-26

Pratęsiamas „PR Impact Awards 2018” konkurso paraiškų teikimo terminas

Sulaukus didelio pageidavimų skaičiaus, pratęstas kasmetinio komunikacijos konkurso „PR Impact Awards 2018” paraiškų teikimo terminas: jų laukiama iki gegužės 4 d.

Šių metų renginys, kurį organizuoja Lietuvos komunikacijos asociacija ir Ryšių su visuomene agentūrų asociacija, ypatingą dėmesį skiria inovacijoms ir komunikacijos ateičiai: ateinančių robotų ir dirbtinio intelekto kontekste klausiama, ar ryšiai su visuomene išliks reikalingi?

Naujovės lydi ne tik „PR Impact Awards 2018” renginio temą, bet ir konkurso apdovanojimus. Pirmą kartą renginio istorijoje bus apdovanoti ryšių su visuomene srities projektai „Metų inovacija komunikacijoje“ bei „Metų nuomonės formuotojų bei virusinės komunikacijos“ kategorijose.

Pasak konkurso komisijos narės iš Ukrainos Viktorijos Mykhno, „PR Impact Awards 2018” inovacijų tema nagrinėja „karščiausią“ komunikacijos rinkos tendenciją, todėl jos ji ieškos ir konkursui teikiamose paraiškose.

„Vertindama paraiškas, ypatingą dėmesį skirsiu verslo strategijos supratimui ir komunikacijos inovacijų panaudojimui tenkinant verslo ir klientų poreikius,“ teigia komisijos narė.

Konkursui priimami komunikacijos projektai, vykdyti nuo praėjusių metų gegužės mėnesio. Kaip ir ankstesniais metais, konkursas yra atviras komunikacijos profesionalams ir agentūroms iš visų Baltijos jūros regiono šalių.

PR Impact Awards