Renginyje pristatysime išsamią komunikacijos profesionalų apklausą

2021-06-08

Renginyje pristatysime išsamią komunikacijos profesionalų apklausą

„Spinter tyrimai“ balandžio-gegužės mėnesiais atliko komunikacijos profesionalų apklausą „Komunikacijos rinka 2021 m.: rinkos žaidėjų nuomonė“. Šis vienas didžiausių pastaraisiais metais atliktų komunikacijos srities tyrimų parodė, kad 2020-ieji komunikacijos sektoriui buvo intensyvios plėtros metai, nors kai kuriose verslo srityse dėl pandemijos komunikacijos apsukas teko stabdyti.

Net 35 proc. respondentų teigė, kad jų organizacijos veiklos apimtys komunikacijos srityje 2020 metais plėtėsi daugiau nei planuota, 20 proc. – plėtėsi taip, kaip buvo planuota, dar 15 proc. taip pat plėtėsi, nors kiek mažiau nei planuota. 16 proc. apklaustų organizacijų komunikacijos apimtys nekito.

„Komunikacijos biudžetai judėjo skirtingomis kryptimis: 23 proc. nurodė biudžetų komunikacijai mažėjimą, vis tik didesnė dalis – 39 proc. – teigė praeitais metais komunikacijai skirtą biudžetą augus. Net 52 proc. yra suplanavę didesnius biudžetus šiems metams“, – pasakoja „Sprinter tyrimų“ vadovas Ignas Zokas.

Vienas iš „PR Impact Awards 2021“ organizatorių Paulius Tamulionis išskyrė, kad per pirmąjį 2020 metų karantiną, visoje rinkoje porą mėnesių jautėsi akivaizdus nuosmukis, tačiau antroje metų pusėje paslaugų poreikis staigiai šoko aukštyn bei ne tik kompensavo praradimus, bet ir pagerino visų metų rezultatus.

Apie tai, kokiose komunikacijos srityse įvyko didžiausia plėtra ir kur numatoma plėstis artimiausiais metais, apie situaciją darbo rinkoje, komunikacijos sektoriaus atlyginimų pokyčius, kokių kompetencijų reikės ateityje ir kitus komunikacijos srities tyrimo rezultatus „Sprinter tyrimų“ vadovas analizuos birželio 10 dieną didžiausiame metiniame komunikacijos profesionalų renginyje „PR Impact Awards 2021“.

„Sprinter tyrimų“ apklausoje dalyvavo daugiau kaip 300 komunikacijos profesionalų iš skirtingų verslo ir viešojo sektorių.

Renginys „PR Impact Awards 2021“ yra jungtinis Lietuvos komunikacijos asociacijos, vienijančios specialistus, ir Komunikacijos industrijos asociacijos, atstovaujančios agentūras, projektas.

Šiemet renginys vyks birželio 10 dieną, jį sudarys trys dalys: konferencija ir geriausių projektų pristatymai vyks nuotoliniu būdu, o geriausių projektų ir specialiųjų nominacijų apdovanojimai – gyvai „Marriott“ viešbučio terasoje.

Renginio partneriai – „Sprinter tyrimai“, „Mediaskopas“, Tarptautinė ryšių su visuomene asociacija IPRA, rėmėjai – „Rezus.lt kraujo laboratorija“, „Rimi Baltic“, transliacijos partneriai – „Laisvės Media Group“, informaciniai partneriai – DELFI M360.

Bilietai ir renginio programa skelbiama „PR Impact Awards“ interneto svetainėje.

Daugiau informacijos: +37068255507, info@komunikacija.lt

PR Impact Awards