Specialusis apdovanojimas „Išbandymas viešumu“: kviečiame balsuoti

2021-05-31

Specialusis apdovanojimas „Išbandymas viešumu“: kviečiame balsuoti

Komunikacijos profesionalai sudarė ryškiausiai per metus komunikavusių viešojo sektoriaus atstovų septintuką ir kviečia visus M360 skaitytojus balsuoti – kam šiais metais turėtų atitekti titulas „Išbandymas viešumu 2021“?

Balsuoti kviečiame iki birželio 4 d., penktadienio, vidurnakčio, o nugalėtojas bus tradiciškai pagerbtas birželio 10 dieną vyksiančiame didžiausiame metiniame komunikacijos profesionalų renginyje „PR Impact Awards 2021“.

Geriausiai išbandymą viešumu atlaikiusių kandidatų sąraše – viešojo sektoriaus atstovai, kurie dėl naujai gautų viešų pareigų arba išskirtinio įvykio, aplinkybių per praėjusius 12 mėnesių buvo dėmesio centre ir patyrė ne vieną komunikacijos iššūkį, išsiskyrė savo iniciatyvomis ir komunikacija. Pernai toks apdovanojimas atiteko Vilniaus miesto merui Remigijui Šimašiui, kuriam per pirmuosius antros mero kadencijos metus teko atlaikyti nacionalinio stadiono krizę, o didžiausiu iššūkiu tapo koronaviruso pandemija.

2021 metais specialiesiems apdovanojimams „Išbandymas viešumu“ nominuoti 7 kandidatai:

Aušrinė Armonaitė, kuri net ir tapusi viena iš trijų valdančiosios koalicijos lyderių bei Ekonomikos ir inovacijų ministre, neatsisakė įrašų TikTok bei asmeniškai proaktyviai komunikuoja įvairias iniciatyvas: nuo paramos verslui bei karantino atlaisvinimų iki galimybių paso.

Prof. Saulius Čaplinskas – užkrečiamųjų ligų specialistas, kurio ekspertinių komentarų koronaviruso tema žiniasklaida, politikai ir kiti nuolat teiraujasi net ir jam nebeužimant buvusių pareigų.

Viktorija Čmilytė, į vieną aukščiausių šalyje – Seimo pirmininko – postą išrinkta šachmatininkė, siekianti kurti pozityvumo ir dialogo atmosferą ne tik Seime, bet ir visuomenėje.

Arūnas Dulkys, karščiausią – Sveikatos apsaugos ministro – kėdę po rinkimų užėmęs buvęs valstybės tarnautojas, pasirinkęs visai kitą komunikacijos stilių nei jo pirmtakas ir nevienareikšmiškai vertinamas šios srities ekspertų.

Prof. Vytautas Kasiulevičius – Santaros klinikų profesorius, aktyviai visuomenei teikęs aktualią informaciją pandemijos tema, patyręs išbandymą ir dėl skiepų istorijos.

Tomas Vytautas Raskevičius, savo seksualinės orientacijos jau rinkimų metu neslėpęs kandidatas į parlamentą, išrinktas į Seimą tapęs jo Žmogaus teisių komiteto pirmininku ir toliau sulaukiantis ne tik itin daug asmeninio dėmesio, bet net ir grasinimų bei protesto akcijų.

Ingrida Šimonytė, tapusi premjere itin sudėtingoje pandeminėje situacijoje, ir tiek žiniasklaidoje, tiek ir socialiniuose tinkluose atsakinėjanti į įvairiausius klausimus: nuo karantino ribojimų bei vakcinacijos iki Lukašenkos dezinformacijos apie priverstinai nutupdyto lėktuvo istoriją.

Specialiųjų apdovanojimų „Išbandymas viešumu 2021“ nugalėtojas bus išrinktas atsižvelgus į komunikacijos profesionalų ir M360 skaitytojų balsus.

Kam atiduodate savo balsą? Kviečiame balsuoti čia: https://bit.ly/34Llitf 

PR Impact Awards