„PR Impact Awards 2017“ konkurse apdovanoti geriausi metų komunikacijos projektai

2017-05-05

Rekordiškai daug – net 123 – paraiškų sulaukęs ryšių su visuomene projektų konkursas „PR Impact Awards 2017“ paskelbė metų nugalėtojus. Tarp apdovanojimų lyderių – Lietuvos ir Estijos agentūros.

Gegužės 5 d. vykęs Lietuvos ryšių su visuomene specialistų sąjungos (LRVS) ir Ryšių su visuomene agentūrų asociacijos (RSVA) organizuojamas svarbiausias ryšių su visuomene rinkos renginys šiemet tapo tarptautinis: geriausių projektų konkurso rengėjai pakvietė dalyvauti komunikacijos agentūra, verslo bei valstybines įmones ir specialistus iš Baltijos regiono šalių. Konkurso paraiškas vertino tarptautinė 11 ekspertų komisija, o renginio konferencijos dalyje patirtimi dalinosi pranešėjai ir Jungtinės Karalystės, Nyderlandų, Vokietijos ir Lietuvos.

„Džiaugiamės kiekvienais metais galėdami pristatyti vis didesnį tarptautiniu tapusį renginį, kuris siūlo puikią progą Lietuvos komunikacijos specialistams užmegzti ryšius su kolegomis iš užsienio. Šiemet sulaukėme 28 paraiškų iš kaimyninių Baltijos šalių. Net 9 paraiškas komisija įvardino kaip vienas geriausių“, – skaičiavo Lina Jakučionienė, LRVS Tarybos pirmininkė.

„PR Impact Awards 2017“ konferencijoje dalyvavo virš 120 komunikacijos specialistų iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Jos metu buvo apžvelgiami ryšių su visuomene rinkos pokyčiai ir ateities tendencijos, didžiųjų duomenų įtaka ir rezultatų matavimų reikalingumas komunikacijos projektams, dalintasi gerosiomis verslo praktikomis.

„Šiemet konkurse matėme didžiulę konkurenciją tarp labai profesionalių Baltijos šalių agentūrų. Turime puikią progą pamatyti kolegų darbus, palyginti Baltijos šalių tendencijas, atrasti skirtumus ir aptarti, ką turime bendra. Nemaža dalimi tarptautiniai klientai į tris Baltijos šalis žvelgia kaip į vieną bendrą rinką, tad pamatyti, ką kartu galime pasiūlyti ir kokių komptencijų turime kiekvienoje šalyje – tai nauja proga mums visiems“, – teigė Romualda Stonkutė, RSVA Tarybos pirmininkė.

Metų projektais „PR Impact Awards 2017“ konkurso kategorijose buvo pripažinti šie projektai:

Geriausias korporatyvinės komunikacijos projektas:

Koporatyvinė „Baltic Horizon Fund“ prekės ženklo reklamos kampanija – „META Advisory Group“, Estija.

Geriausias rinkodaros komunikacijos projektas:

Netradicinis naujų BITĖS mokėjimo planų paskelbimas – „Bitė Lietuva“, Lietuva

Geriausia integruotos komunikacijos kampanija:

Nulinio biudžeto „Barking“ parkavimo aplikacijos prekės ženklo kampanija – „META Advisory Group“, Estija.

Geriausias viešojo sektoriaus komunikacijos projektas:

Belaukiant Nobelio – Vilniaus universitetas, Lietuva

Geriausias NVO komunikacijos projektas:

Knyga be pavadinimo – „McCann Vilnius“, Lietuva

Geriausias krizių komunikacijos projektas:

Sukčiavimas statybų sektoriuje – „OMConsulting“, Lietuva

Geriausias socialinės atsakomybės projektas:

Socialiai atsakingo verslo reklamos kampanija, supažindinanti kavos vartotojus su kavos augintojais – „Corpore AS“, Estija

Geriausias vidinės komunikacijos projektas:

Kuriant „Telia“ prekės ženklą iš vidaus – AB „Telia Lietuva“, Lietuva

Geriausias renginys:

Lietuvos parolimpiečia keliauja į Rio de Žaneiro Olimpines žaidynes – Lietuvos parolimpinis komitetas, Lietuva

Geriausia socialinių tinklų kampanija:

Maisto pornografija prieš nusinuodijimą maistu – „McCann Vilnius“, Lietuva

Geriausia nuolatinė komunikacija socialiniuose tinkluose:

„adidaslietuva“ Instagram komunikacija – „IDEA PR“, Lietuva

Metų agentūros titulas šiemet nebuvo paskelbtas, nes dvi agentūros, McCann Vilnius (Lietuva) ir  META Advisory Group OÜ (Estija) pateikė po du projektus, kurie buvo pripažintais geriausiais skirtingose kategorijose.

PR Impact Awards