„PR Impact Awards 2020“ finale – 36 projektai

2020-06-05

„PR Impact Awards 2020“ komisija iš 86 šiemet konkurse dalyvaujančių darbų atrinko 36 geriausius komunikacijos projektus 12-oje kategorijų.

Į finalą pateko 34 Lietuvos ir 2 Latvijos įmonių ir organizacijų projektai. Visus juos autoriai pristatys nuotolinėje renginio dalyje birželio 12 d.

Čia bus įteikta 14 apdovanojimų: be minėtų dvylikos kategorijų nugalėtojų, dar bus renkamas Publikos balsas, o daugiausiai apdovanojimų gavusi agentūra pelnys Metų agentūros titulą.

Pernai šis titulas atiteko dviem komunikacijos agentūroms – „Fabula Hill+Knowlton Strategies“ ir antrus metus iš eilės agentūrai „Idea prima“.

Šiemet dėl Metų agentūros titulo turi šansą varžytis vėl gi „Idea prima“ ir „Fabula Hill+Knowlton Strategies“, taip pat „Integrity PR“ bei „TRUTH“, kurių daugiausiai darbų pateko į finalą.

„PR Impact Awards“ yra jungtinis komunikacijos specialistus vienijančios organizacijos Lietuvos komunikacijos asociacija (LTKA) bei Ryšių su visuomene agentūrų asociacijos (RSVA) projektas.

„PR Impact Awards 2020“ finalininkų sąrašą rasite čia: https://primpactawards.com/skelbiami-geriausiu-komunikacijos-projektu-konkurso-pr-impact-awards-2020-finalininkai/

PR Impact Awards